Vánoční trhy Olomouc

 

Neděle 23.11.2014 – Zahájení vánočního jarmarku

14:00 – Ježíškův poštovní úřad u vánočního stromu otevírá
16:00 – Jaroslav Smejkal – finalista Superstar
17:45 – vyhlášení vítěze soutěže statutárního města Olomouce „Pojmenujte vánoční strom“ za účasti primátora města
18:05 – Kamil Střihavka

Pondělí 24.11.2014 – Studentská scéna

16:30 – Mladá krev – hudební soubor při ZUŠ Žerotín
18:30 – Junior Big Band při ZUŠ Žerotín

Úterý 25.11.2014 – Folkové Vánoce

16:30 – hudební skupina A.M.ÚLET
18:00 – Blues Power

Středa 26.11.2014 – Olomoucká hudební scéna

16:30 – hudební skupina New Street Band
18:30 – hudební skupina Jonah Hex Band

Čtvrtek 27.11.2014

16:30 – Hudební skupina Bezobratři
18:00 – folková skupina Aquarel
19:30 – Koledování – zpívání koled s Českým rozhlasem a skupinou Domino

Pátek 28.11.2014 – Populární hudební skupiny

17:00 – Robbie Williams Revival
18:30 – Dr. PEPE

Sobota 29.11.2014

16:00 – František Nedvěd se skupinou
18:00 – Phill Collins Revival

Neděle 30.11.2014 – 1. adventní (železná)

10:00 – Pidínci a modrý kocour (pohádka s Mikulášskou nadílkou) v Moravském divadle Olomouc                             14:30 – Fastmade
16:00 – The Again
18:00 – Pakostra Band
20:00 – Petr Spálený Apollo Band

Pondělí 1.12.2014 – Studentská scéna

16:00-17:30 – hudební skupina dětského domova v Olomouci
18:00 – hudební skupina Ajdontkerer

Úterý 2.12.2014 – Folkové Vánoce

16:30 – KOFE@VLNA
18:30 – Pavel Dobeš

Středa 3.12.2014 – Olomoucká hudební tvorba

16:30 – Tradicional Olomouc Dixieland Luboše Zbožínka
18:30 – The Chickens Revival

Čtvrtek 4.12.2014

18:00 – Vendula Příhodová se skupinou – finalistka soutěže Hlas Česko Slovenska
19:30 – Koledování – zpívání koled s Českým rozhlasem a skupinou Domino

Pátek 5.12.2014 – Mikulášský program

14:00 – Čertovské hrátky s andělem a příchodem Mikuláše
16:00 – Mikulášská jízda s MDPO – speciální linka pro děti s Mikulášskou nadílkou
16:00 – Mikulášská nadílka pro děti s primátorem města                                                                                               17:00 – Debbie se skupinou                                                                                                                                             18:30 – Mikulášský ohňostroj                                                                                                                                          19:00 – hudební skupina Kamelot

Sobota 6.12.2014 – Pohádkový víkend pro děti

12:00-13:00 – Komedianti na káře – Na káře až do Betléma
14:00-15:00 – Komedianti na káře – Kramáři
16:00 – Pressburger Klezmer Band
18:00 – hudební skupina Schodiště

Neděle 7.12.2014 – 2. adventní (bronzová)

12:00-15:00 – Klauni z Balónkova
16:00 -hudební skupina Reflexy
18:00 – hudební skupina Fleret

Pondělí 8.12.2014 – Studentská scéna

16:00 -hudební skupina The Shookies
18:00 – hudební skupina Come and Play

Úterý 9.12.2014 – Folkové Vánoce

16:30 – Bluesberg
18:30 – Pavel Žalman Lohonka

Středa 10.12.2014 – Olomoucká hudební scéna

16:00 – Dechová hudba při HZS Olomouc
18:00 – Česko zpívá koledy – zpívání s Deníkem ve více než 80 městech České republiky
19:00 – Homebwoyrasta

Čtvrtek 11.12.2014

16:00 – Lucie Revival
18:00 – Abba Revival (Popstars)
19:30 – Koledování – zpívání koled s Českým rozhlasem a skupinou Domino

Pátek 12.12.2014 – Populární hudební skupiny

16:00 – Elvis Presley Revival
18:00 – Láďa Kerndl s kapelou

Sobota 13.12.2014

16:00  – Karel Kahovec a George Beatovens
18:00 – Peter Cmorik – 4 násobný vítěz ankety Slávik

Neděle 14.12.2014 – 3. adventní (stříbrná)

10:00 – vánoční pohádka Vánoční hvězda v Moravském divadle Olomouc                                                                   10:30 – vánoční pohádka Koleda, Koleda, Štěpáne (nedělní matiné pro děti a rodiče) – Reduta                                   14:00-15:30 – Popová škola dětského domova v Olomouci – vánoční písně
16:00 – folková legenda Hop Trop
18:30 – Michal David Revival (J.Bartoš)

Pondělí 15.12.2014 – Studentská scéna

16:00  – hudební skupina Side Effect
18:00 – hudební skupina Mistake

Úterý 16.12.2014 –  Folkové Vánoce

16:30 – hudební skupina Hazydecay akustický set
18:30 – hudební skupina Poutníci Country Vánoce

Středa 17.12.2014 – Olomoucká hudební tvorba

16:00 – Olomoucký Swingband
18:00 – Swingband Klasik

Čtvrtek 18.12.2014

16:00 – Beatles Revival
18:00 – Burma Jones – Bohouš Josef                                                                                                                               19:00 – Vánoční pastorále se svíčkami – 3. abonentní koncert cyklus B – Reduta
19:30 – Koledování – zpívání koled s Českým rozhlasem a skupinou Domino

Pátek 19.12.2014 – Populární hudební skupiny

16:00 – Kamélie
18:00 – Ivan Hlas se skupinou

Sobota 20.12.2014

16:00 - hudební skupina Rangers – Plavci
18:00 – hudební skupina Jarret

Neděle 21.12.2014 – 4. adventní (zlatá)

10:00 – vánoční koledování – zpívání koled ve foyer Moravského divadla Olomouc
15:30 – Bee Gees Revival
17:00 – Boney M Revival
17:00 – David Spilka – vánoční akustický koncert

Pondělí 22.12.2014

14:00 – Louskáček – baletní pohádkový příběh v Moravském divadle Olomouc                                                             19:00 – Vánoční koncert – Spolek pro komorní hudbu při MFO – Reduta                                                                           19:00 - Louskáček – baletní pohádkový příběh v Moravském divadle Olomouc

Úterý 23.12.2014

14:00 – Česká mše vánoční Jakuba Jana Ryby v Moravském divadle Olomouc                                                                   17:00 – Česká mše vánoční Jakuba Jana Ryby v Moravském divadle Olomouc

Středa 24.12.2014 – Štědrý den

22:00 – Půlnoční bohoslužba